TÁBORY 

Tábory na farmě Dubno mají tradici už od roku 2012. Našim hlavním cílem, je vytvořit hluboké zážitky a naučit děti novým dovednostem. V průběhu let se nám děti vrací a my z toho máme opravdu dobrý pocit. Tábory také volně navazují na ostatní činnosti, jako jsou například kroužky a veřejné akce na Dubně. Zúročí se tak i celoroční práce s našimi zvířátky, se kterými děti pracují, učí se zodpovědnosti a vztahu ke všemu živému. Nemalou roli při táborech hraje samotná přírodní rezervace a krásná příroda, kde děti tráví většinu času.

jak přihlásit vaše dítě na dubenský tábor

Níže na této stránce naleznete aktuální nabídku táborů. Vyberte si termín nebo náplň táborů, které vám vyhovují a vybrané tábory objednáte jako v klasickém e-shopu. Tím zaplatíte a rezervujete místo. (variabilní symbol je bez prvního trojčíslí! xxx-00000000) Neméně důležité je vyplnění přihlášky, pro nás s důležitými informacemi o vašem dítěti, kterou najdete i stáhnete hned pod tímto textem. Vyplněná a odeslaná přihláška Vám rezervuje místo na táboře do jeho zaplacení.
Oskenovanou (nebo jako vyplněný formulář) přihlášku nejprve zašlete na náš e-mail info@dubnozs.cz. Ostatní náležitosti vám zašleme e-mailem, jako potvrzení o přijetí, bezinfekčnost a pokyny k táboru. To vše nakonec s originál podpisem přinesete i v den nástupu na tábor.
* Pokud z jakýchkoli důvodů nebude moci vaše dítě nastoupit na tábor, je nutné jej písemně stornovat a nebo sehnat náhradu. Jestliže stornujete přihlášku do 30ti dnů před začátkem tábora, vrátíme vám celou zaslanou částku. Při stornování přihlášky 29-14 dnů před začátkem tábora, vrátíme vám 50% ze zaplacené částky. 13 a méně dnů před začátkem tábora, vám bohužel nebudeme schopni vrátit vaši platbu, z důvodu rezervace termínu. Máte však možnost sehnání náhradníka.

zpátky do minulosti

Níže se můžete probrat fotkami z vybraných, proběhlých táborů a kempů.

LETNÍ KEMPY I., III., IV. 2022

Zde klikněte na logo

LETNÍ KEMP II. ČR - UA 2022

Zde klikněte na logo

 
Dubenský letní kemp 2.-6.8. 2021

Zde klikněte na logo

DUBENSKÝ LETNÍ KEMP 26.7.-30.7 2021

Zde klikněte na logo